Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...

Jak pracuję

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Działania związane z zarządzaniem załogą i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju są obszarami, w których duża ilość managerów robi niezliczone błędy. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do ludzi pracujących w firmie czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, jakie często się obserwuje w dużej ilości firm.


Gdy relacje w firmie wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, poznać jej długofalowe cele, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata systematycznie rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować podczas realizacji swojej pracy. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu artykułów w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to między innymi pełna poufność, dyskrecja i zaufanie to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także optymalizuję procesy HR. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie motywację do lepszej pracy.Tagi: