Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...

Seminaria dla maturzystów – wyjazdy do Anglii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje warsztaty i certyfikacje wyrównawcze dla studentów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na bezproblemową aplikacje do tamtejszej jednostki pomaturalnej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. tu wymienione programy: 

Definicja kursów nr H54/UK:

Kursy Life Skills skutecznie zapewniają mlodszym nastolatkom informacji o szerokim zakresie tematów, aby pomóc im stać się mądrymi konsumentami i produktywnymi dorosłymi. Programy te często podkreślają umiejętności związane z procesem, w tym ustalanie celów, podejmowanie decyzji i inne tematy, takie jak ustalanie priorytetów, zarządzanie pieniędzmi i czasem, relacje międzyludzkie i rozwój samego siebie. Dodatkowo mogą zostać uwzględnione konkretne tematy, takie jak wellness, dobór i wyposażenie domów, zaspokajanie potrzeb transportowych, żywienie, przygotowywanie żywności, wybór odzieży i budowa garderoby, ubezpieczenie, podatki i ochrona konsumenta.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr K41/USA:

Programy bezpieczeństwa i pierwszej pomocy zapewniają specjalistyczne instrukcje w zakresie technik pierwszej pomocy, resuscytacji krążeniowo-oddechowej (CPR), łagodzenia zatkanych dróg oddechowych oraz ogólnych procedur i zachowań związanych z bezpieczeństwem. Programy te mogą obejmować takie tematy, jak przegląd agencji wspólnotowych i gorących linii zapewniających opiekę w nagłych wypadkach i informacje oraz możliwości udzielania pierwszej pomocy i certyfikacji CPR.

Charakterystyka kursów nr C91/USA:

Seminaria medycyny sądowej zapewniają przegląd teoretycznego zrozumienia i praktycznego zastosowania technik medycyny sądowej. Warsztaty te omawiają stosowane nauki i dziedziny biologii, chemii, fizyki i dochodzenia w dziedzinie przestępczości. Tematy najczęściej omawiane mogą obejmować m.in. genetykę, antropologię, toksykologię, entomologię, balistyka, patologię, informatykę komputerową, szczątki pożaru i ślady dowodowe.

Charakterystyka kursów nr B55/UK:

Kursy Engineering-Workplace Experience zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinie inżynierii. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr C26/UK:

Warsztaty blacharskie wystawiają uczniów na umiejętności i informacje niezbędne do układania, wytwarzania, montażu, instalacji, konserwacji i naprawy przedmiotów i konstrukcji z elementów z blachy. Studenci uczą się bezpiecznego i wydajnego działania różnych narzędzi i zazwyczaj zdobywają umiejętności czytania, spawania, wykańczania i polerowania metali.

Opis kursów nr A84/USA:

Seminaria gerontologiczne zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom wiedzę i zrozumienie procesów rozwoju i starzenia się dorosłych. Omawiane zagadnienia mogą obejmować badanie aspektów biologicznych, ekonomicznych, psychologicznych, społecznych i zdrowotnych / dotyczących kondycji procesu starzenia się.Tagi: