Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...

Szkolenia

Autor: admin
Data publikacji: 03.06.2018

szkolenia menedżerskie, szkolenia sprzedażowe, wyjazdy team building, gry symulacyjneKłania się Państwu Roksana Polak. Razem z gronem kulturoznawców realizujemy szkolenia biznesowe, warsztaty menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , sprzedażowe dla biznesmenów, jak również programy rozwojowe dla uczniów . Nasze międzynarodowe treningi przygotują Ciebie i Twoich pracowników, czy dzieci na wyjazdy migracyjne w innym kraju.

Już w latach studenckich interesowałem się bardzo wszystkim, co było związane z HR, co przyczyniło się do tego, że zdobyłam wymarzoną pracę w firmie działającej w branży doradztwa personalnego. Kolejne miejsca pracy to kolejny bagaż doświadczeń, a także coraz to nowe etapy zawodowej kariery. W czasie swojej pracy mogłam się między innymi zająć procesami rekrutacji na różnego rodzaju wakaty, a oprócz tego tworzeniem programów lojalnościowych. Na dzień dzisiejszy nawiązałam współpracę z paroma szkołami jako ekspert spraw pracowniczych.

Poszerzając intensywnie zawodowe kompetencje podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki temu wszystkiemu samodzielnie mogę szkolić różne zainteresowane osoby z zagadnień związanych z rekrutacją, obejmujące również aspekty związane z prawem. Jednym z bardziej interesujących wyzwań w przeciągu wielu lat mojej pracy były zajęcia z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez trzy lata dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę jestem cenionym wykładowcą na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych pomaga mi w dużym stopniu zdobyte wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Okazało się jednak że pozyskana w czasie studiów wiedza jest niezwykle przydatna, mam także zamiar dużo czasu poświęcać na jej ciągłe poszerzanie.

Przez to właśnie zdecydowałam się rozpocząć doktoranckie studia w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie udało mi się skończyć dwa lata, i zastanawiam się się nad terminem obrony przewodu doktorskiego. Jestem pewna, że zakończenie studiów, które mi się tak podobają zapewni mi całkiem sporo interesujących możliwości.

Zdobytym doświadczeniem i wiedzą lubię się dzielić, uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych. Nawiązałam również współpracę z dużą ilością mediów, w których publikuję swoje artykuły na zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Na zakończenie jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Dwaj moi mali synowie w wielu sytuacjach bywają absorbujący, lecz przyglądanie się jak szybko rosną, jak uczą się nowych rzeczy i zapoznają się ze światem jest czymś niezwykłym. Szczęśliwie pogodziłam zajmowanie się rodziną z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.


Tagi: