Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nau

Czytaj więcej...

Wsparcie - fundusze unijne na szkolenia

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Zestawienie wniosków, które mają przyznaną subwencję w obecnym kwartale:

Aktywizacja eksportu produkowanych prze PHENIX Sp. z O.O. akcesoriów samochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju eksportu fotelików samochodowych dla dzieci .

Kompleksowe zoptymalizowanie modeli biznesowych usprawniająca zarządzanie usługami w firmie Pramax poprzez wdrożenie w pełni kompleksowego systemu informatycznego typu B2B.

Bezkonkurencyjne technologie wytwarzania części maszyn z materiałów rozdrobnionych i maszyny technologiczne do ich wydajnej i bezodpadowej realizacji /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:Times New Roman; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;

Kompletne zaprojektowanie i zaimplementowanie od a do Z calkowicie nowatorskiej platformy B2B opartej o wzajemną, automatyczną wymianę informacji do obsługi procesów biznesowych zachodzących pomiędzy firmą BestService Sp. z o.o. a jej partnerami.

CERES - wdrożenie procesu integrującego procesy organizacyjno-finansowe polegającego na elektronicznej wymianie danych w zakresie zarządzania czasem, zleceń, kosztorysów, projektów, dokumentów księgowych, windykacji, bazy i archiwum.

Dokonanie zgłoszenia na wynalazek w postaci metody zapisywania i przekazywania kodów jednorazowych jako haseł alfanumerycznych w krajach układu współpracy patentowej– Patent Cooperation Treaty (PCT).

Dokonanie zgłoszenia wynalazku do ochrony prawnejprzez NOWAK INNOVATIONS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w ramach Międzynarodowej Procedury PCT

e-Europejskie miasto w mobilnym Internecie - wdrożenie calkowicie nowatorskiej platformy e-usługowej do adaptacji zawartości tradycyjnych internetowych serwisów miejskich do dedykowanej wersji mobilnej|Innowacyjny toromierz samosterujący wykorzystujący inercyjne i optyczne techniki pomiarowe - badania przemysłowe i prace rozwojowe nad opracowaniem prototypu.

Teleinformatyczna platforma dystrybucyjna klasy B2B dla optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy Firmą Bumerang Sp. z o.o. a jej partnerami i kontrahentami.

Teleinformatyczny Kalkulator Dietetyczny - zaprojektowanie internetowej usługi realizującej cele zaawansowanego kalkulatora, planera i analizatora dietetycznego.

Ochrona międzynarodowa wynalazku w systemie EURO-PCT pt. Spożywczy środek prozdrowotny zawierający estry etylowe kwasów tłuszczowych zwłaszcza oleju lnianego i sposób jego otrzymywania”

ON włącz zapotrzebowanie-wdrożenie internetowego serwisu przedsiębiorstwa Open Nexus Sp.z o.o. wsparciem aktualnego modelu zaopatrzenia w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Opracowanie i wdrożenie internetowego modelu klasy B2B usprawniającego realizację procesów biznesowych związanych z audytowaniem bezpieczeństwa przedsiębiorstw w modelu kooperacyjnym.

Organizacja i wdrożenie ogólnopolskiego elektronicznego modelu komercjalizacji recenzowanych prac naukowych przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku

OXYGEN-wdrożenie systemu integrującego procesy organizacyjno-finansowe polegającego na elektronicznej wymianie danych w zakresie zarządzania czasem, zleceniami, projektami w toku, fakturowaniem, windykacją, kosztorysowaniem i bazą danych poddostawców

Program Team - projekty, w których uczestniczą studenci, doktoranci i uczestnicy staży podoktorskich, zgodne z wskazanymi w PO IG priorytetami, realizowane w najlepszych zespołach badawczych w Polsce

Rozwój mikrokoncernu z położeniem nacisku na stowrzenie i wypromowanie portalu społeczno - informacyjnego, umożliwiającego użytkownikom tworzenie wątków wraz z opcją dyskusji.

SkutecznyPsycholog.pl narzędzie ułatwiające znalezienie psychologa, psychoterapeuty lub mediatora rodzinnego po przeprowadzeniu automatycznej diagnozy potrzeb klienta.

Zaprojektowanie e-usługi umożliwiającej szybkie prototypowanie interfejsów aplikacji mobilnych, współpracy w czasie rzeczywistym nad prototypami, tworzeniu screencastów.

Stworzenie nowoczesnej i praktycznej platformy dokumentacji, optymalizacji oraz zarządzania procesami z wykorzystaniem metodyki Lean Management opartej o diagramy Makigami.

Wdrożenie teleinformatycznego serwisu automatycznego wdrażania i utrzymywania systemów zarządzania jakością i środowiskowego zgodnie z wymogami norm ISO 9001 i ISO 14001

Stworzenie internetowej platformy cyfrowej do budowy i zarządzania mobilnymi aplikacjami z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości bazującej na danych geolokalizacyjnych.

Stworzenie platformy internetowej pełniącej funkcję narzędzia do skutecznego wybierania najlepszych ofert środków i sposobów dezynfekcji i higieny a także będącej największą i kompletną bazą danych o preparatach, urządzeniach i metodach dezynfekcji.|Zaprojektowanie platformy scentralizowanych wirtualnych biur biznesowych do inteligentnej sprzedaży w sieci, z kompleksowym pakietem narzędzi projektowych, sprzedażowych, aukcyjnych, magazynowych, finansowych umożliwiających zdalne zarządzanie interesem.

Wdrożenie procesu integrującego system prezentacji ofert KOCIOŁEK TURYSTYCZNY wnioskodawcy z systemami zintegoowanego zarządzania sprzedażą Partnerów

Projekt i prototyp calkowicie nowatorskiej e-platformy umożliwiającej automatyczne zabezpieczanie danych (autobackup) oraz zarządzanie duża ilością materiałów graficznych (photoalbum).

Uzyskanie ochrony patentowejna terenie Polski oraz komercjalizacja wynalazku  pt.: Czujnik rezonansowy opracowany w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk przez pracowników naukowych A. Gamian, J. Rybka,  T. Gotszalk, J. Mielczarski

Uzyskanie ochrony własności intelektualnej na innowacyjne rozwiązanie pt. Sposób i układ symulacji ciśnienia gazów spalin w układzie wydechowym zwłaszcza dla silników spalinowych diesla szansą na wzrost pozycji konkurencyjnej korporacji Leszka Kowalika

Wdrożenie dedykowanego modelu IT typu B2B w firmie ArtKaem w celu usprawnienia modeli zachodzących pomiędzy Wnioskodawcą a partnerami biznesowymi oraz kompleksowego narzędzia wspierającego pracę aptek udostępnianego w formule SaaS.

Zaimplementowanie od podstaw do produkcji wynalazku pt. Urządzenie do wytwarzania wysoko zagęszczonych brykietów z roślin źdźbłowych i lub łodygowych, zwłaszcza zaczepiane do ciągnika

Wdrożenie w pełni nowatorskiego systemu B2B upraszczającego procesy zdalnej obsługi kampanii audiomarketingowych poprzez udostępnienie partnerom platformy SaaS.

Wdrożenie nowoczesnego Systemu Informatycznego klasy B2B, upraszczającego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy firmą Premium Food & More sp. z o.o. s.k., a jej partnerami biznesowymi. |Zaimplementowanie od podstaw internetowego modelu ogłoszeniowo-aukcyjnego klasy B2B, mającego na celu kojarzenie przedsiębiorców posiadających odpady poprodukcyjne lub towary zalegające na magazynie.

Wdrożenie nowego modelu zdalnego, w celu informatyzacji modeli biznesowych realizowanych przez Kaplast Sp. z o.o. z partnerami zagranicznymi.

Wdrożenie platformy komunikacji biznesowej B2B w FinUp Księgowość SP. z o.o. do zarządzania i automatyzacji procesów świadczenia kompleksowych usług dla sektora MSP

Wdrożenie modelu B2B integrującego zarządzanie procesami biznesowymi w zakresie mailingu pomiędzy przedsiębiorstwem Nowoczesna Firma S.A. i jej partnerami.

Wdrożenie procesu B2B przez firmę LegalSpace w celu automatyzacji wymiany danych w zakresie obsługi towarzystw ubezpieczeniowych i kancelarii prawnych.

Zaimplementowanie od podstaw w SPARTA sp. z o.o. w pełni elektronicznej wymiany danych opartej na protokole EDI, nowatorskiego systemu składania zamówień opartego o innowacyjną platformę elektroniczną Zdalny Magazyn oraz platformy wymiany danych B2B.

Stworzenie od nowa pierwszej w swiecie nisko-kosztowej uslugi wymiany danych pomiedzy uslugodawcami turystycznymi (hotelami, liniami lotniczymi itp oraz posrenikami)

Wsparcie ochrony praw własności przemysłowej dla wynalazku w zakresie elektrochemiczno-mechanicznego polerowania płytek węglika krzemu (SiC)".

Wykonanie i wdrożenie do użytkownia platformy internetowej popularyzującej zdrowy tryb życia, poprzez kompleksowe i automatyczne dordztwo w zakresie dietetyki i treningu profilaktycznego.

wzrost poziomu konkurencyjności spółki poprzez zaimplementowanie od a do Z innowacyjnej technologii i Wynajem nowoczesnego parku maszynowego niezbędnego do realizacji calkowicie nowatorskiej technologii oraz rozbudowa zakładuTagi: